środa, 6 lutego 2013

Kto ściemnia?Fred Steckling i Daniel K.Ross, dostarczyli logicznych i dobrze uzasadnionych analiz opartych na oficjalnych zdjęciach powierzchni Księżyca. Według nich egzystencja przypomina tam życie w wysokich Andach albo Himalajach. Dlatego zdrowi Ziemianie  byliby w stanie szybko się zaaklimatyzować.
        Wśród ludzi urodzonych w wysokich Andach lub Tybecie, można by przeprowadzić rekrutacje do księżycowych kolonii, a potem poddać tych ludzi treningowi dla celów wojskowych…..Bo dla jakich? Nie oszukujmy się.
                  I tu jest sedno. Obcym się to nie podoba.
    Przez wiele dziesięcioleci stosuje się zatajanie informacji przed społeczeństwem. Że tam nie ma wody i atmosfery. Odkręcono to dopiero przed 2000 rokiem.
    Mało znanym jest fakt, że nasiona roślin bardzo dobrze kiełkują i rosną w glebie księżycowej, która jest bogata w składniki odżywcze. Przyszli kolonizatorzy mogą uprawiać na  powierzchni Księżyca rośliny jadalne – to przecież niesamowite!
    A więc komu było i jest potrzebne zatajanie informacji o Księżycu?
Był program podboju Księżyca, a dodatkowo przedsiębiorczy kapitaliści z ochotą sfinansowaliby kosztowne jak diabli programy z tym związane.
Dwie potęgi światowe przerwały nagle księżycowe podboje, po tak kosztownym i efektownym starcie, który najkrótszą drogą zmierzał do osiedlenia się człowieka na Księżycu.
    Pisałem posta o dziwach na Księżycu widzianych przez teleskopy. Odszukam ten tekst.
 A teraz opiszę dwa zdjęcia NASA, ukazujące niezwykłe statki. Zdjęcia te umknęły cenzurze.
      Pierwsze z lipca 1969 roku, kiedy to jedna z kamer Apolla 11 zarejestrowała świecący obiekt w kształcie cygara, lecący nad powierzchnią Księżyca.
Zdjęcie NASA nr 11-37-5478)
 I drugie: lipiec 1972. Kamera Hasselblad z Apolla 16 uchwyciła kolejne cygaro. Ogromny statek. Rzucał swój cień na Księżyc. (NASA 16-19238).
A więc w jakim celu utajnia się informacje?
  Oba supermocarstwa uczestniczące kiedyś w rywalizacji księżycowej, nie wiedziały, jak się uporać z problemem. Wciągnięto Watykan do gry.  Watykan jest przecież specem od manipulacji ludźmi. I zamykania im ust na zawsze. Robił to przez wieki całe, manipulując psychiką tłumu i czynił to torturami i zadawaniem śmierci. I ta trójka zapętliła się….Co nieco mamy w książce; Penetracja – Ingo Swann.
       
 Zamiast zdjęć NASA….pokażę:
Narzędzia Tortur – Kolekcja z Włoch - Muzeum Inkwizycji
I jeszcze podtytuł: Sześć wieków historii Europy…..Jak chrześcijanie pilnowali prawdy przez sześć wieków.
W tym muzeum w piwnicy jest atmosfera - klimaty są. Płoną ognie…..Nauka religii chrześcijańskiej tu się powinna odbywać.

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz