wtorek, 19 lutego 2013

Alleluja dla DAX-aUcinaj straty, a zyskom daj rosnąć.
Po raz ostatni zajrzymy dziś w tabelę wyników ostrożnej uczennicy. 
Po raz ostatni, bo właśnie przekroczyła w pięknym stylu tysiąc złotych na swoim koncie i odtąd będzie grała ( słowo „zarabiać” jest nieodpowiednie, bo niesie ze sobą presję, zmusza do czegoś, a przecież mamy się bawić boskim przypływem mamony ), a więc koleżanka będzie grała dwoma pozycjami, takich tabelek już nie pokazujemy, bo to tylko przynosi niezdrową ekscytację dla początkujących.
    A więc dziś, koleżanka grała od 8.00 do 10.30. Wzięła sobie do serca moje słowa, że jest bardzo ostrożna i dziś po starcie, przesunęła stopa na plus i odeszła od komputera. Gdy spojrzała na ekran po godzinie, natychmiast przesunęła stopa wyżej. O godz. 10.30 zdecydowała zamknąć pozycję, bo: sygnały wskazywały przesilenie ( ok. tymczasowe ), po drugie pamiętała, że przez dwa tygodnie zarobiła 157 zł., a tu dziś, jednego dnia, jest wynik ponad 200 zł.
Powiedziała sobie: kocham cię! Tak trzymaj! Alleluja dla DAX-a, i zamknęła pozycję.
   Doświadczony inwestor mógł się spodziewać chorągiewki, czyli drugie tyle do góry, ( czyli trzymać mądrego stopa ) ale ….lepszy wróbel w garści…cieszmy się z małych rzeczy. 
       Poza tym rynek robi często zmyłki. Wpadło 88% od zaangażowanej kasy przez trzy godziny. Zupełnie przyzwoity wynik.
A do godz.11.00 rynek zrobił jednak drugą część chorągiewki.

Wczoraj późnym wieczorem, zamieściłem kilka postów o fundamentalnym znaczeniu dla poznania siebie, zarabiania i szczęśliwości. Tak, tak, dobrze napisałem:
      Poznaj siebie = filozofia = zarabianie = oaza szczęśliwości.
Terminy: larwa, gąsienica, motyl. Oraz wielbłąd, lew i dziecko, będą się powtarzać w następnych postach. Staram się tak pisać, żeby to do mnie przemawiało, bo wtedy wiem, że trafi to również do czytelników.
    Za niedługo przesilenie wiosenne i Kręgi Kamienne w Odrach się obudzą. To już w marcu. W tym roku przesilenie wypada w samo południe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz