czwartek, 7 lutego 2013

Utajnianie faktów
Dlaczego ktoś ukrywa coś? Bo: - ma w tym interes
                                                 - boi się prawdy
                                                 - nie wie co z fantem zrobić.

Proste ma być: -Na Księżycu Obcy kopnęli Ziemian w dupę!

Albo delikatniej: Obcy zasugerowali, by Ziemianie tam na razie nie wracali.

Jest taka książka, która mówi coś ważnego na ten temat.
               Ukazała się po raz pierwszy we Francji. Jej autorem jest Maurice Chatelain.
Ten człowiek stanowi problem dla NASA, bo stał kiedyś na czele projektów i budowy systemu komunikacji Apolla, jak też systemu przetwarzania danych dla NASA..
     Poza tym…nadzorował budowę systemów radarowych i telekomunikacyjnych dla Ryan Electronics. Dostał jedenaście patentów, w tym patent za radarowy system automatycznego lądowania, używany w lotach na Księżyc sond typu Ranger i Superveyor.
    Temu człowiekowi nie da się zarzucić, że nie wie o czym pisze.
Służby tu zawiodły, bo ukazała się książka i było już za późno, żeby człowieka usunąć. Inkwizycja byłaby sprawniejsza: ....Piła – na pół człowieka, szkoda tylko, że krótko cierpi, mało to przyjemności daje oprawcom, i po wszystkim.

Ta książka nosi tytuł: „ Nasi przodkowie przybyli z dalekiego kosmosu”.
Podam tylko fakty dotyczące Księżyca. Autor pisze:
   - „ Kiedy Apollo 11 wylądował w rejonie Morza Spokoju, dosłownie na moment przed tym, nim Armstrong zszedł po drabinie, nad jego głową pojawiły się dwa obiekty UFO”. I dalej:
    - „ Astronauci mieli problemy nie tylko ze sprzętem. Podczas misji widzieli rzeczy, o których nie wolno im było rozmawiać z nikim spoza NASA. A NASA wciąż dba o to, aby wydarzenia te nie wyszły na światło dzienne”.
   - „ Wydaje się, że wszystkim lotom statków Apollo i Gemini towarzyszyły kosmiczne pojazdy pozaziemskiego pochodzenia.
    - „Według nieoficjalnych informacji Apollo 13 przewoził mały ładunek nuklearny. Zamierzano umieścić go na powierzchni Księżyca w celu wykonania badań sejsmicznych.
Z wielkim trudem udało się sprowadzić statek na Ziemię, kiedy przelatujące obok UFO uszkodziło jego systemy. Wydaje się, że UFO chroni jakieś bazy księżycowe, zbudowane przez Obcych”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz