wtorek, 5 lutego 2013

Ingo Swann i Jowisz
Osławiony badacz PSI, oraz ESP ( extrasensory percepction – spostrzeganie pozazmysłowe) najsłynniejsze amerykańskie medium ostatnich lat, ujawnia długo ukrywane badania super tajnej grupy, która zajmowała się Obcymi na Księżycu. Grupa ta badała możliwości kontroli telepatycznej Ziemian sprawowanej przez Obcych.
Swanna obowiązywała wieloletnia umowa milczenia. Gdy ta umowa wygasła i jednocześnie nastała doba większej swobody w sprawach UFO, opowiedział on historię ( Penetracja ) tych tajemniczych spotkań w podziemiach niedaleko Waszyngtonu.
     
A także, jak zabrano go w odległe miejsce Alaski, gdzie był świadkiem pojawienia się ogromnego pojazdu nad tamtejszym jeziorem.
        Swann odkrywa również, że o Księżycu wiedziano dużo więcej niż oficjalnie się to przedstawia – o jego pochodzeniu, atmosferze, mieszkańcach i wielu innych niezwykłych cechach.
      Ostrzegano Swanna, aby  nie publikował książki. Bo treści w niej zawarte sprowokują do reakcji tych ludzi, którzy podniecają się niszczeniem osób, doświadczających czegoś, czego oni sami nie są w stanie doświadczyć.
     Swann zrobił pionierską robotę, przetarł szlak przez śmierdzące bagno oporu społecznego.
Ten społeczny opór, kojarzący się ze smrodem, wiąże się także z wysokimi kręgami władzy, które są co najmniej niechętne wyjaśnianiu zjawisk PSI.
    Otóż decydenci boją się, czują się zagrożeni, ponieważ mają ukryte motywacje – i za nic nie chcieliby ich ujawnienia, przez coś, co się nazywa przenikaniem PSI.
    Książka zaczyna się opisem projektu z roku 1972, który finansowały Centralne Służby Wywiadowcze. Projekt prowadzono przez 8 miesięcy w Instytucie Badawczym Stanforda.
   W czasie tych eksperymentów, Swann uzyskał  „mózgowo” 13 elementów nie znanych nauce, a dotyczących Jowisza. 12 odkrytych elementów zostało potwierdzone przez sondy kosmiczne NASA do 1979 roku.
     Swann zasygnalizował między innymi, jako element 11 – planetarny PIERŚCIEŃ w atmosferze Jowisza. Należy podkreślić, że większość naukowców odrzucała możliwość istnienia PIERŚCIENIA. NASA potwierdziło odkrycie Swanna w 1979 roku.
      I zaczęło się: Służby zleciły ten  eksperyment, a Swann okazał się najlepszy w telepatii…..
         

1 komentarz: