środa, 2 stycznia 2013

Rosjo, nie daj się zjeść w kaszyDo Łarisy, Suworowa, Nadieżdy, Wasilija. 
A więc jedziemy techniką Pana Korzenieckiego. Bo polska arystokracja….kiedyś…pokręceni całkiem. Ja podobno mam herb. Tego nie wiem. Wisi mi to. Stawiska.
Moja była żona, Iwona, jest herbu Ślepowron. 
Nie śmiać się. Oni, z tego herbu, kiedyś - Jadźwingów zatrzymali. Na ucho szli. Operowali mieczem głowy w najmiększym miejscu. Potrafili między kręgami posunąć. Po co wysiłek? Ciach, i po główce. Goście. Trzymali miecz jakoś dupą w bok. Po japońsku. Ślepowron. - masażysta Ici. Jabłko na pół w locie.
    Moja była, nigdy się nie wywyższała. I za to między innymi ją cenię. I za te 23 lata razem też. Aż tyle ze sobą wytrzymaliśmy.
A my., Słowianie w końcu, tych amerykańców powinniśmy w kaszy zjeść. Jednym haustem.
 Na razie oni pieniądze drukują. A Rosjanie nie drukują? "Wyścigali" się kosmosem, teraz drukowaniem lecą…A my?
Powinniśmy sobie obie ręce podać! Ponad podziałami. Ponad komuną i ponad kapitałem! Jesteście ponad kreską na razie.
      Ponad tymi, którym się wydaje, że nami rządzą.
Mój wujek, Potocki z Potockich. Oddział prowadził. W Bieszczadach. Akcja Wisła. Narzucona przez Rosjan.Wujek był porucznikiem. Noc księżycowa. Komańcza.
Zima. Minus 20. Wujek leżał na trupie w białym kożuchu. Oficer ukraiński. Powstańcza Ukraińska Armia. Oni bronili swojej ziemi. Wujek napadał. Dobrze się wyrażam? 
Ten bezimienny Ukrainiec bronił, wujek napadał. 14 godzin na tym trupie w kożuchu leżał wujek. I strzelał tak, żeby nikogo nie zabić. Chociaż jego mogli zabić. Jego oddział wyginął prawie w całości. Wujek tak strzelał panu Bogu w okno, bo czuł, że niewolę niesie!

Nie mogli wujka zabić…...walili z tego CKM. Wszystkie chałupy ukraińskie w ogniu stały. A z tej jednej, ostatniej, smugi ognia CKM szły w czerń nocy! Co drugi pocisk świetlny był. Broń swojej Ziemi! Tego kawałka nawet! Pazurami nie puść! Tu jesteśmy!
     Niech się zwie jak chce! Bandera! Wolność! Chińczycy precz z Tybetu! To to samo jest. Broń swojej ziemi.
A na razie…za amerykańcami idziemy. Myślę, że wasi są z nimi w zmowie. To samo pokazują na kreskach.
Macie na wykresie podwójne dno. Przedtem piątka. =UWAGA


1 komentarz: