poniedziałek, 14 stycznia 2013

Tora - wydarzenia z 1996 rokuWojskowi izraelscy zainteresowali się kodem Tory, po zamachu na premiera Rabina. Kolejne wydarzenia potwierdzały „nieziemską” wiedzę zawartą w Piśmie.
      Eli Rips odczytał między innymi, jakie będą okoliczności i przybliżone daty wszystkich trzech wielkich zamachów bombowych 1996 roku. Drosnin i Rips ostrzegali władze Izraela, jednak zamachów nie udało się udaremnić, pomimo takich szczegółów, jak:-„autobus, Jerozolima, eksplozja, Droga-Jaffa, terror, ogień, obudzili się wcześnie, będą jechać,  ogarnie przerażenie”.
        Ostatni, trzeci zamach z 4 marca 1996, w którym było tak wiele ofiar, został zasygnalizowany przez Torę tak: - „Tel Awiw, terrorysta, Dizengoff (nazwa centrum handlowego), bomba terrorysty”.
      I na koniec, Tora podała, kto winien: - „bomba Hamasu”.


Premier Peres wprowadził stan wojenny i spotkał się z Drosninem i Ripsem. Rozmawiali o „Zgładzie atomowej Izraela”. Takie niebezpieczeństwo sygnalizował bowiem szyfr Tory……
     Drosnin pisze; -
„Ostatniego dnia kwietnia 1996 roku, po spotkaniu premiera Peresa z prezydentem Clintonem, widziałem się po raz kolejny z generałem Dannym Jatomem w ambasadzie Izraela w Waszyngtonie.
    Jatom dopiero co otrzymał nominację na szefa Mossadu – izraelskiego wywiadu. Na kilka słów wyciągnąłem go z bankietu dyplomatycznego. Staliśmy za bramą ambasady, z dala od tłumu dygnitarzy. Cała okolica patrolowana była przez legiony policji, agentów tajnych służb z noktowizorami i izraelską ochronę z psami. Podałem Jatomowi mapę Izraela z czasów starożytnych z zaznaczoną górą, z której Mojżesz miał oglądać Ziemię Obiecaną.
   Powiedziałem: - Jeśli istnieje jakaś wskazówka co do miejsca, skąd miałby nastąpić atak na Izrael, to właśnie z podnóża tej góry”.

PS. Rozpadł się ZSRR. W czasie pierestrojki zaginęło w Rosji wiele walizkowych bomb atomowych. W pobliżu Izraela było kilku dyktatorów. Między innymi Saddam Husajn i Kadafi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz