czwartek, 2 maja 2013

Majowie


Dlaczego piszę o Majach, a nie Słowianach? Bo co było słowiańskiego na ziemiach słowiańskich, zostało zniszczone przez kościół. Zostaliśmy odcięci od korzeni. 
Zostały tylko Kręgi.......
Albo aż Kręgi. Bo jeszcze też pamięć została. Kościół nie wytarł z pamięci Słowian obrzędów naszych Ojców. W końcu to tylko niecałe tysiąc lat panoszenia się na ziemiach Słowian. Kościół próbował odciąć nas od religii Natury, od religii naszych Dziadów i Ojców. Dlatego piszę o Chrobacji, o Świątyniach na Łysej Górze i Łysicy, gdzie był święty Kamień Mocy- Alatuir. Piszę, jak słudzy kościoła obchodzą się z polską- słowiańską historią.
            A zwyczaje Majów nie zostały zatarte. Kościół za cienki był na to. Przez kościół zginęły w Ameryce Południowej miliony. Statystyki podają dziesięć milionów. To statystyka tylko. Dużo ludzi. Dużo krwi. Zbrodnia, przymus, sadyzm i wszystkie inne grzechy. Ameryka wydusiła trochę grosza z WATYKANU. I dzięki Bogu! Pedofilii mówimy nie! Bo kogo winić za stosy? winnych nie ma.....
         Świątynie i miasta Majów były trudno dostępne. Byle klecha nie mógł wziąć młota i roztłuc je, jak zrobiono ze Światowidem na Łysej Górze.
     Kościół ma krew na rękach. I ten pijar ze scenariuszem, kogo papież obecny i kiedy pocałuje i czy złotą windą pojedzie, co powiedział, co jadł, czego nie jadł, te hece, zostaną zaakceptowane przez wielu, ale nie wszystkich. Prasa katolicka pieje z zachwytu: - ten papież jest skromny! Znaczy; - poprzedni nie byli skromni?
   Komuniści pisali tak; -walki na rzece Ussuri, na granicy chińsko-rosyjskiej. Rok 1966. 
Traktor rosyjski orał pole. W zimie. Grupa szpiegów chińskich czołgała się, aby wziąć traktor do niewoli. Traktor wysunął peryskop i zobaczył niecne zamiary wroga. Strzelił więc ze wszystkich dział i odleciał.
        Dziś Rosja, która jest winna śmierci setek tysięcy ludzi, swoich głównie, mówi: - ależ oni zostali zrehabilitowani.
Obłuda! Hańba! Szyderstwo!
 Kto tym ludziom pomordowanym głowy przyprawi? Zabić, a potem zrehabilitować? To nie jest nawet przeprosić. Zrehabilitować to jest jeszcze raz napluć na człowieka. Zabić, a  potem napluć na jego grób?. Co to za słowo jebane?
       Samostijna Ukraina!!!!
 I Samostijna reszta republik!
Zresztą wszyscy politycy są tyle samo warci, nasi, czy nie nasi: - ludzie ciężko chorzy, z rozdętym ego. Jutro napiszę jak przemawiał Adolf Hitler. Właściwie wszyscy znający się na rzeczy, na pijarze, na magii, przyznają; -Adolf to był dopiero gość!
Potrafił mówić i miał charyzmę. Pisałem o piosence; -"Jutro należy do mnie"!- Tomorrow belongs to me -z Lisą Minelli, z filmu "Kabaret". Słuchając tej piosenki i patrząc na urywek filmu z tą piosenką, mam dalej ciarki na plecach. Czarne ciągnie.
...
A Majowie grali w ciężką piłkę kauczukową.  Mieli technologię wytwarzania tych piłek kauczukowych.  Jednym słowem wyżej stali od Meksyku, gdzie były „od zawsze” plemiona bandyckie, które wyłącznie żyły z grabieży i morderstw.  Majowie dawali co roku, na teren dzisiejszego Meksyku 6 czy 10 tysięcy piłek. Żeby stłumić zagrożenie. I ze strony Meksyku tłumili to zagrożenie przez całe dziesięciolecia. Meksykanie ówcześni brali te piłki kauczukowe, nie wiedzieli co z nimi robić, ale nie napadali na sąsiadów. ….Może próbowali je ugryźć, a one nie dawały się do jedzenia? No nie, pogrywali trochę. W każdym razie, nie napadali na Majów. A Majowie też mieli swoje zasady w grze w tę piłkę kauczukową. Kodeks Natychmiastowy. Pewne wykroczenia ( wyraźny faul na zasadach) były karane śmiercią nagłą, ale przewidzianą i dokładnie opisaną w instrukcji. Cóż, nie ma jak wyraźne reguły! Nie umiesz grać? W łeb!
A nie tam: -  zabić, bo żadnych reguł nie ma, pan i władca rządzi!.... a potem cichutko......rehabilitacja.....A gdzie grób? - Nie wiem.
Bo przecież chodziło o to, żeby grobu nie było. Tylko masowe. Tak robili Rosjanie i Niemcy. Mylę się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz