wtorek, 30 października 2012

Hitler - 1


Ludziom o wyższej wibracji ( jeśli trzymasz się tego bloga, czyli nie odpadłeś, ani nie wymiękłeś - masz wyższe wibracje od przeciętnej!) wypada wiedzieć o sprawach może nie tyle ukrytych, ile o takich, którymi nie interesują się zwykli Kowalscy. Nie żałujmy zwykłych Kowalskich. Oni mają, to, co mają, na własne życzenie. Zresztą, my też mamy wszystko na własne życzenie. Wyższych wibracji jest mniej. Znacznie więcej niższych wibracji. Niższe wibracje to żarłoki, gromadzący, czyli ludzie nieszczęśliwi, którym ciągle wszystkiego mało, którzy oceniają innych po stanie posiadania.
Nie zabierzesz ze sobą na tamten świat nic! Tylko swoją energię, tylko swoją barwę!
Boisz się śmierci? Zawał teraz dopada wcześniej niż kiedyś…..Stres zabija, i chemia. Moi rodzice byli z przedwojennej gliny. Siostra mojej matki w wieku siedemdziesięciu paru lat nauczyła się francuskiego. To trzeci język, którym mówi biegle. I nic nie zapomniała do tej pory. Dziś ma 90 lat. Ja mam z kolei pewne cechy po babci pewnie. Babcia bowiem była …Szeptuchą. To taki uzdrowiciel ludowy. Jak Jańcio Wodnik. Dar. Palec Boży. Tak, jak arystokraci wywyższają się, mówiąc, że mają błękitną krew, czyli popieprzeni są, bo nie było u nich mieszania krwi, 30 % odchyleńców, psychopatów było przez to wśród arystokracji. ( Obejrzyj: Kochanek królowej – film duński) Nie mogłem być kiedyś, taki, jakim chciałbym być. Do tego potrzebna jest wolność.
Jestem wreszcie zdecydowanie poza tłumem. Obserwuję. Widzę inaczej. I mój umysł jest moim sługą. Słyszałem o sobie nieraz: Wariat!. Nikt nie ma prawa ciebie oceniać. Pamiętaj czytelniku. Nie pozwalaj na to. Ważne jest tylko to, co ty o sobie myślisz! Nie utożsamiaj się z tłumem….Tłum jest martwy.
    
Trochę długi wstęp, ale temat posta jest ciekawy.
Hitler był zwolennikiem magii. Jego fascynacja Włócznią Przeznaczenia jest ogólnie znana. Swastyka – symbol zwycięstwa, widniejący na piersi Buddy, została wskazana przez astrologów otaczających Hitlera.
     Niemcy pod wodzą Hitlera prowadziły trzy wojny, nie dwie! Z Zachodem, Rosją i chrześcijaństwem. Hitler utrzymywał dobre stosunki z Watykanem, ale wiedział, że chcąc być zwycięzcą, musi Watykan zdeptać. Nie miał zamiaru dzielić się władzą. Jeden rząd światowy miał być i jedna religia…..
A teraz jaki kierunek mamy? Na razie mówi się o jednym rządzie światowym. Jasne, w białych rękawiczkach zebrać miód! Na obrazku to….co robi Kaczyński…postawić pomnik tym którzy zginęli przypadkowo. A może na własne życzenie, bo się załadowali do autobusu na Fool!
To zdjęcie z hitlerowskiej nocy pod nazwą: "Martwi maszerują". Zombie maszerują!
Hitler stracił 16 towarzyszy. Kaczyński 96. Zrobić z nich bohaterów trzeba. Pomnik ma Krakowskim Przedmieściu postawić. Ja się na to nie zgadzam! Warszawiakiem jestem.
- A może wyrzucić kogoś z Wawelu, bo nie zasługuje? Niech odejdzie ten nieudolny rząd...Tylko kto po nim? I ciągniemy wątek, dlaczego Niemcy górą.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza