wtorek, 30 października 2012

Hitler 7Hitler i Hess ufali astrologii, doszli do wniosku, że jest możliwy pokój między Niemcami i Anglią. Hess postanowił w samotnym locie dotrzeć do Anglii do księcia Hamiltona. Niemcy chcieli ominąć Churchilla. Kilka tygodni wcześniej wysłał list do Hamiltona i dostał odpowiedź. Nie wiedział tylko, że jego list przejął Secret Services i dostał spreparowaną odpowiedź. W przeddzień zamierzonego lotu rozmawiał przez cztery godziny z Hitlerem i uzyskał od niego zielone światło. 


Następnego dnia Hess poleciał samotnie na Messerschmitcie. Nieopodal zamku księcia Hamiltona wyskoczył ze spadochronem. To nieprawda, że Anglicy go strącili. Został wzięty do niewoli. Siedział w więzieniu aż do swojej śmierci. Umarł w Spandau, w wieku 93 lat.
 Anglicy opatrzyli większość związanych z tym wydarzeń klauzulą tajności. Dalej sprawa jest tajna. Tak samo, jak zamach na Sikorskiego i Dunkierka. Co Niemcy dostali po Dunkierce, w zamian za to, że przestali strzelać? To się nazywa dostęp do informacji. I dziwimy się kościołowi, że utajnia swoje grzechy?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz