wtorek, 30 października 2012

Hitler 8Wszyscy utajniają swoje grzechy. Jeśli nie mają grzechów, co jest niemożliwe, to wystarczy, że tylko sterują informacją, czyli manipulują. Pilnują, żeby otaczał nas Matrix.
     Po nieudanej wyprawie Rudolfa Hessa do Anglii, winę zrzucono na astrologów. Wielu z nich aresztowano, część trafiła do obozów. A astrologia, to przecież nauka królów. Uczyłem się kiedyś rysować mandale życia. Co z tego, że narysujesz – interpretacja jest potrzebna. Żeby nabrać wprawy w interpretacji, trzeba omówić dokładnie nawet pięć tysięcy horoskopów. Ćwiczenie czyni mistrza. To w Polsce tylko kilka osób potrafi. Jednym z nich jest Piotr Gibaszewski.
    A więc aresztowano wielu astrologów w Niemczech w 1941 roku. Nie wszystkich. Himmler znalazł najlepszego – Wilhelma Wulfa. Wulf opracował kilka horoskopów, w tym dla Hitlera.  Z tego horoskopu wynikało,, że Hitler przeżyje traumatyczne wydarzenie 20 lipca 1944 (zamach) i zginie przed 7 maja 1945……..
     Niesamowity był ten Wulf. To osobisty astrolog Himmlera.

.  Wulf podał Himmlerowi datę inwazji aliantów na Włochy i na Francję. Bezbłędną datę. Po maju 1945 Wilhelm Wulf zniknął. Był zbyt cenny, żeby zginąć.

1 komentarz:

  1. No ,nie przeceniajmy Pana Gibaszewskiego nie widzę ,aby był taki dobry,horoskopy często są rozbieżne ,no ,ale reklamodawcę ma...Pozdrawiam Kin21

    OdpowiedzUsuń