piątek, 12 października 2012

Mroczna Historia WatykanuCoś starego, ale to ważne:
325 r. Cesarz Konstantyn na soborze nicejskim ustanawia kanon pisma "świętego" i "dwójcy świętej" awansując Jezusa do miana Boga. Jezus z Betlejem ma zastąpić dotychczas czczonego Mitrę.
-Narodziny Boga Mitry przypadające na dzień 25 grudnia, stają się datą przyjścia na świat Jezusa.
-Wniebowzięcie Mitry w okresie równonocy wiosennej staje się chrześcijańskim świętem wielkanocy. 
( Wniebowzięcia Jezusa )
-W Rzymie na Wzgórzach Watykańskich, chrześcijanie przejmują świętą grotę Mitry, czyniąc z niej siedzibę Kościoła katolickiego
-Występowanie wyraźnych podobieństw do mitryzmu, ojcowie chrześcijaństwa tłumaczą działalnością diabła. To diabeł namieszał w przeszłości z Mitrą, że są takie podobieństwa do Jezusa.
 
I coś nowszego:
1962 r. Papież Jan XXIII wydaje dokument "Instructio De Modo Procendendi In Causis Sollicitationis" zakazujący ujawniania przypadków pedofilii wśród księży pod groźbą klątwy. Dokument nakazuje skłanianie ofiar do milczenia, także pod groźbą klątwy. Innymi słowy, jeżeli rodzice zgwałconego dziecka chcą ujawnić przestępstwo, wówczas grozi im (oraz dziecku) klątwa i wydalenie z kościoła.

1968 r. Papież Paweł VI ogłasza encyklikę "Humanae vitae", z której skutkami rodziny katolickie borykają się do dzisiaj. Jedynymi środkami regulacji urodzin
dopuszczonymi przez kościół pozostaje wstrzemięźliwość płciowa i metoda kalendarzyka, a każdy stosunek płciowy ma mieć na celu poczęcie życia. Encyklika papieska nie przeszkadza jednak Watykanowi na posiadanie udziałów w fabrykach prezerwatyw i czerpanie zysków z produktów firmy "Instituto Farmacologico Serono", która wypuszcza na rynek niezwykle dochodowy środek antykoncepcyjny o nazwie "luteolas".

1971 r. FBI wpada na trop sfałszowanych przez nowojorskich gangsterów papierów wartościowych na sumę 14 milionów dolarów.
Odbiorca okazuje się Bank Watykański. FBI ustala, że był to zabieg próbny przed docelową operacją na kwotę 1 miliarda dolarów.

1977 r. Papież Paweł VI wyjaśnia, że kobieta ma zakazany wstęp do kapłaństwa, ponieważ "nasz Pan był mężczyzną".

1978 r. Papieżem zostaje Albino Luciani , człowiek niezwykle skromny, postępowy i uwielbiany przez masy. To patriarcha Wenecji. Przyjął imię: -Jan Paweł I.
Jego pontyfikat trwał tylko 33 dni.
Albino Luciani zgadzał się na stosowanie środków antykoncepcyjnych, dopuszczał kapłaństwo kobiet, sprzeciwiał się celibatowi.
Postanowił zniszczyć mafijne struktury watykańskich finansów, a następnie oczyścić Watykan i Kościół  z  aferzystów.
Sporządził listę 121 purpuratów watykańskich do natychmiastowego zdymisjonowania. Jednym słowem – REWOLUCJA.
Tuż przed rozpoczęciem zaplanowanych czystek umiera 28 września po "zjedzeniu niestrawnego posiłku" (został otruty). Nie pozwolono na przeprowadzenie sekcji zwłok.
Jego testament ginie w tajemniczych okolicznościach.
 
 

2 komentarze:

  1. Wszystko to rzetelna PRAWDA ,udokumentowana przez Karlheinza Deschnera w jego 10 tomowym dziele pt. "kryminalna historia chrześcijaństwa". Watykan, ta struktura mafijna może istnieć wyłącznie dzięki naiwności i niewiedzy wyznawców religii katolickiej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chrystus jest Prawdą a Kościół Chrystusowy jest ludzi ostoją i nigdy nie przeminie. Jeśli byly jakieś błędy i grzechy (jakiś duchownych) to co z tego?,
    Należy wieżyc w Pana Jezusa i uczestniczyć we Mszy Sw. (sam Jezus tez mial zdrajce w najbliższym otoczeniu a nie poddał sie i zbawił swiat)
    Trzeba wieżyc w naszego Pana i nie patrzeć na bezsensowne artykuły.

    OdpowiedzUsuń