wtorek, 18 września 2012

Kropki Zbyszka, Obcy i Czerwone GłówkiLinia trendu na DAX-ie i wejście o 11.20.    Przychodzę z lasu, a tu…..pięć kropek według Zbyszka na Daxie. Patrzę na Euro….chyba trzecia fala. Widać w niej wyraźnie pięć mniejszych falek. No i linia trendu narysowana kiedyś idealnie zatrzymała dziś spadki. „Oni” grają na kreski też. Bo proste ma być. Można było odważyć się na wejście w górę. Dokąd? A no do MA 55……Ostrożnie. Małą łyżeczką. I stopa stawiaj, bo….. To na ziemi. A co w kosmosie? Bo trzeba mieć szerokie spojrzenie.
      Spotykam fantastycznych ludzi. W lesie i nie tylko. Każdy jest moim nauczycielem. Nawet, jeśli wypowie tylko jedno zdanie. Ostatnio spotkałem Andrzeja. Nadajemy na tych samych falach. Podobne przyciąga podobne. Rozmowa była o spółce HAWE. O jej przyszłości. Świetlanej. Wykres tej spółki też wyskoczył ponad linię trendu. Tylko pytanie: co dalej? Kiedy sprzedać ewentualnie. A może kupić? Rozmawialiśmy też o Obcych i ludziach oświeconych. To od Andrzeja dostałem namiar na Nassima Haramein.
      Polecam: < Tajne transmisje NASA> część 10 ( tylko 9 minut )  Kto chce zobaczyć ruch kosmiczny blisko Ziemi…….Mnie to przypomina plemniki szukające wejścia do jajeczka. 12 plemników puka do niego i wtedy ten trzynasty wskakuje! A 13 to w kabale jest miłość……
    I drugie: http://innemedium.pl/wideo/flota-ufo-opuszczajaca-baze-ksiezycowa

 Dzieje się sporo, dlatego Watykan i nie tylko on – w strachu. To na niebie, a co jeszcze na Ziemi? Jak tam w lesie? W lesie pięknie jest. Poranna rosa. Chłód rześki o świcie, potem słońce podnosi fale zapachów nagrzanej ściółki. Dziś był dalszy ciąg Czerwonych Główek we wrzosach. Ta jedna największa dziś, była tak przytrzymana korzeniami wrzosu, że pokręcił się jej korzeń. Na drugim zdjęciu już wyłuskana z wrzosów. Korzeń może być pokręcony, aby zdrowy był…..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz