czwartek, 13 września 2012

Astronomia czyli niebo...Niebiańskie znaki
 Opisywałem, jak anioły pomagały mi nie płacić policyjnych mandatów. Wrócę do tego wątku również. Jeśli też chcesz odbierać znaki anielskie, masz przed sobą dwa etapy:                  
              Pierwszy – uwierz w nie.
              Drugi – naucz się je rozpoznawać.
Bez pierwszego etapu ani rusz. To jest ta zasada Jezusa : -„Niech się dzieje według wiary twojej”. Potrzebne jest przyzwolenie i otwarcie. Kierowanie naszym życiem nie jest celem aniołów. One są po to, by nas chronić i tylko udzielać wskazówek, co do dalszego postępowania. Rodzimy się przecież po to, aby przejść swoją ścieżkę duchową. I odczuć działanie swojej wolnej woli. Zwykli Kowalscy zatrzymują się na niskim etapie - fizjologii i konsumpcji tylko. Ale ty, czytelniku, nie jesteś przeciętnym Kowalskim….
           Anioły zawsze są obok nas. Ich subtelny głos, który dociera do nas w postaci intuicyjnych myśli i odczuć, ciężko usłyszeć w stresie. W tych trudnych momentach życiowych, dostajemy komunikaty na bardziej konkretnym poziomie, za pośrednictwem znaków.
       Znaki powtarzają się.
       Są niezwykłe.
       Posiadają osobiste znaczenie.
 W życiu każdego z nas jest miejsce na świętowanie, podejmowanie wyzwań, radość, ale i doświadczanie trudności i strat. Znaki od aniołów dają nam odpowiedzi na które czekamy, wiadomości o tym, czy jesteśmy na dobrej drodze, oraz ostrzeżenia. Anioły od zawsze komunikują się z ludźmi w ten sposób. Tylko nie każdy rozumie i potrafi rozpoznawać otrzymywane od nich znaki, które są najprostszą formą komunikacji z Nimi. Wszystkie znaki wysyłane są z powodu troski o człowieka. Poprzez rozpoznanie i wykorzystanie tych przesłań w życiu codziennym wstępujemy na drogę transformacji.
       Czytając o znakach, z pewnością uświadomisz sobie, że anioły wielokrotnie już przesyłały tobie rozmaite wiadomości. A czy w ogóle prosiłeś anioły o prowadzenie, przy podejmowaniu jakiegoś ważnego kroku w twoim życiu? A one czekają tylko na to, aby tobie pomóc.
         Panie Boże, dlaczego mam trudności finansowe? Dlaczego nie wygram na przykład miliona na loterii? I tu rozlega się głos z nieba: - „ A dałeś mi szansę? Kupiłeś kiedyś los?”.
       Wszystkie znaki są przekazywane po to, aby ciebie wesprzeć. Abyś podejmował decyzje zgodne z twoją drogą życiową i osobistymi celami.
      Rozpoznając jeden znak, otwierasz się na kolejne. Podążając za anielskimi przesłaniami, pokazujesz, że jesteś osobą otwartą i żądną wiedzy. To jest zachęta dla aniołów, żeby pokazywały ci jeszcze więcej. Jeśli będziesz miał problem z rozpoznawaniem znaków, jest proste wyjście. Poproś anioły o łatwiejsze i bardziej zrozumiałe dla ciebie wskazówki.
      Naszym zadaniem nie jest szukanie znaków, ale ich zauważanie. To wyraźna różnica. Gorączkowa pogoń za czymkolwiek prowadzi jedynie do stresu. Dlatego podkreślam potrzebę utrzymania pogody ducha.  To jest to moje: -„Na luziczku”. Stan relaksu dostraja ciało i duszę do energii anielskiej i pozwala na jej swobodny przepływ. Przecież wszystko jest wibracją – energią. I wszystko bierze się z myśli. Napiszę o narzędziach niebiańskiej komunikacji: - jeszcze raz o powtarzających się liczbach,
                      - chmurach,
                      - monetach,
                      - piórkach,
                      - tęczach,
                      - muzyce i melodiach
                      - słowach piosenek, słowach z książek, słowach spotykanych ludzi.
                      - snach.
                      - przeczuciach, czyli myślach.

1 komentarz:

  1. liczby które od kilkunastu lat mi sie pojawiają to godzina na zegarze 22:22 , nigdy nie siedziałem i nie" pilnowałem" na zegara , czsem to dzieje sie kilka dni z rzędu , potem kilka razy na kwartał ale zebym nie wiem jak się pilnował to na moment o tym zapomne np ogladając telewizję , zerkam od niechcenia na zegar, a tam po raz setny na zegarze 22:22 i najlepsze jest to że trafiają mi sie ostatnio inne np 13:13, 14:14 , 11:11 do tego roku [2012] nigdy wcześniej się nie pojawiające - nigdy- o co tu chodzi- nie wiem

    KIN 115 NSO

    OdpowiedzUsuń