piątek, 31 października 2014

Orzeł

Miał być jeden post dziennie, ale życie jest dynamiczne, oraz: - nie zmienia zdania tylko martwy i głupi.

Wszystko łączy się ze wszystkim. Wszystko jest energią. Myśl jest stwórcza. Wszystko, co jest - jest boskie. Pieniądze także są boskie.
I nie są brudne. Ani brudne, ani czyste. One są, tak, jak wszystko inne. One po prostu są. Nie oceniaj. Ty też jesteś. Jaki jesteś? Tylko tobie wolno dodać etykietę o sobie, dodać przymiotnik. Dodałeś? Jak myślisz o sobie?
 
      I niech się dzieje teraz według wiary twojej!
Bogaci wcale nie musieli swojego majątku ukraść. Jeśli uważasz, że bogaci kradną, masz do przerobienia lekcję. I właśnie dlatego ciebie pieniądze omijają.

A teraz dwa rysunki. Proste rysunki. Boska proporcja. Zero 618 także, ale głównie jeden do jednego. Bo tylko to, co proste jest dobre, resztę odrzuć...

Budda był pierwszy. W dziejach nowożytnych oczywiście, ponieważ przed nim był Zaratustra. A przed Zaratustrą też ktoś był.

Gdy zapytano Openheimera - ojca bomby atomowej: - czy to pierwsza eksplozja atomowa? Odpowiedział: - w dziejach nowożytnych| tak.
       Bo przecież kiedyś, tysiące lat temu, na równinie Dekan była już wojna atomowa.
     
A Tych trzech wielkich, którzy poruszyli nasz świat, zapytano kiedyś: - czy jesteś bogiem?
Odpowiedź była taka sama po trzykroć: - Nie! Jestem tylko oświecony.....

Daty urodzenia Tych Trzech wypadają w synchroniczności. Coś chyba nie tak jest z datą urodzin |Jezusa, powinien urodzić się pięć lat później, aby było równo w matematyce. Ten rysunek właśnie nazwałem kiedyś orłem.
   

A jeśli chodzi o rysunek FW Wig 20 makro, zachęcam do poszukiwań. Zero tekstu, jeden obrazek jest wart więcej niż tysiąc słów.
     

1 komentarz: