sobota, 14 stycznia 2012

JESTEM WOJOWNIKIEM LICZB PLANETARNYCH


Datę zatrzymania wzrostów i rozpoczęcia spadków w kwietniu 2011, podawałem w czasie marcowo – kwietniowego objazdu polskich uniwersytetów. Gdybym się tu pomylił......byłoby po mnie. Cały autorytet postawiłem na szali. Podawałem 26 kwietnia.....Niby spora odległość od daty idealnej, bo 18 dni, ale poziom prawie ten sam. No i po fakcie to każdy mądry i powie: ------- „ Panie, przecież było 8 kwietnia!. I powinien pan jeszcze podać godzinę." ------------Ale powiedzieć o kwietniu wobec tysiąca studentów? I to takich, jak na Wydziale Rynku Kapitałowego w Łodzi?.Cała aula pełna? Jajca trzeba mieć! I to jak berety! Dostałem długie brawa po prezentacji! tak długie, że poczułem się zażenowany i sam zacząłem klaskać - dziękując. Jak w teatrze. Wszyscy wstali ! . A ja sobie powiedziałem tylko trzy słowa: ---- Zbyszek - do boju! ------Kto się odważy wypowiedzieć taki konkret? Nie na bicie piany, bo od takiego bicia mamy cały tłum ludzi, którzy piszą i wyrzucają z siebie morze słów. Te wszystkie słowa obrazują tylko przeszłość, czyli są już nieaktualne w momencie wypowiadania. Jestem wojownikiem Liczb Planetarnych. To o ich autorytet dbam. To one są moim mistrzem. Ja jestem tylko ich uczniem i ich obrońcą......ładnie to napisałem..... A co pisałem potem w blogu? : ----------- „.Liczby na koniec lipca zadziałały. Teraz widać, że była to data 21 lipca. Jesteśmy w odległości 11 dni od tej daty. Następne zgrupowanie Liczb mamy na koniec sierpnia. Więc UWAGA. Lipiec mógł już spełnić swoje zadanie”. - ------------- A więc było napisane, że Zapora Gwiezdna 1 sierpnia już nie działa! Daty sierpniowe: wystarczy prześledzić wpisy, z opisanym przesunięciem spodziewanego dołka na połowę miesiąca i spodziewaną jazdę do góry na 2 – 3 tygodnie ( było 20 dni ) A to sławne już odliczanie na osiem czerwonych świec spadkowych w Polsce? Nie piszę o tym dlatego, że potrzebuję pochwał. Jeszcze raz powtórzę: - piszę, bo czuję się obrońcą i wojownikiem Liczb Planetarnych. To im się należy szacunek wielki. Teraz trochę rachunku sumienia: - We wrześniu.....byłem głową w chmurach, miłość szumiała = strata na opcjach. Emocje zadymiają.....W październiku...zbyt pewny siebie podawałem początkowo 12 X za koniec wzrostów, potem poprawiłem na 27 X. Ale wracam do dat Zapory Gwiezdnej. W newralgicznym momencie 27 października i w dniu poprzedzającym sprawdzałem liczby przez kilka godzin. ( To nie zdarzyło się od kilku lat, bo zwykle liczę łącznie może pół godziny w tygodniu ) I napisałem: - Data 31 sierpnia jest datą nadrzędną. Ale było gorąco bardzo. Nie pokazuję kuchni, nie pokazuję sposobu liczenia. Wystarczająco dużo Liczb było omawianych na blogu. Podaję datę: przełom stycznia i lutego. Tak, jak pisałem wcześniej : poziom nieznany. Wiem jedno: - To będzie dołek. Bo to jest pierwsza data Zapory po 31 sierpnia. Przypadkowo na przełom stycznia pokazuje też proporcja fal, którą umieściłem na rysunku. A przypadków nie ma.

8 komentarzy:

 1. Ciekawe ciekawe.

  Carolan ktory wielbi sie w liczbach powiada ze od konca stycznia lecimy do polowy marca - w dol zeby byla jasnosci.

  A tu dzialo pan wytacza ze przelom sty/lut to dolek....Ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 2. A jakie jest prawdopodobieństwo że na przełomie stycznia i lutego to będzie jednak szczyt zamiast dołka? Takiego obrotu sprawy też nie można całkowicie odrzucić. Na pewno nie w obecnej sytuacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. To czy będzie dołek czy szczyt to się zobaczy po cenie w okolicach daty
  mnie osobiście planety i Maya podpowiadają 20-23-01-2012 ; 03-02-2012 +-1dzień
  a potem 21-02-2012 i dość ciekawa data 05-03-2012

  Pozdrawiam KIN 115 N.S.O.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. /dp

  OdpowiedzUsuń
 5. Panie Zbyszku Drogi czy mogę się dopytać o tzw Zaporę Gwiezdną?
  Otóż moim skromnym zdaniem nie da się na podstawie jednego wskaźnika [0,382=298] nadać dacie 31-01-2002 rangi Zapory Gwiezdnej.


  Pozdrawiam KIN 115 NSO

  OdpowiedzUsuń
 6. wygląda jednak na górke, mało czasu zostało na spadki, pozdrawiam fajny blog

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy ma Pan blog. Zaglądam tu od jakiegoś czasu i dzieki niemu coraz lepiej rozumiem analizę techniczną :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam małe pytanie do analizy wykresów stosuje Pan tylko stooq.pl czy ma Pan może jakieś oprogrowanie przydatne stricte w Pana inwestycjach?

  OdpowiedzUsuń