wtorek, 9 sierpnia 2011

Warsztaty w Grodzisku i Gematria


Podaję kontakt do organizatora warsztatów, Blog: nasza-sakiewka, kontakt, marek@nasza-sakiewka.pl. W tym blogu, w dziale: "tak inwestujemy", jest wpis o opcjach. To była kiedyś nasza Miłość, Marka Massalskiego i moja.....Zniechęciła nas do tego rynku malejąca płynność. Ale teraz, kto wie... Ruchy w tym segmencie zrobiliśmy według Dat Zwrotu. W styczniu liczyliśmy wspólnie z Masajem - Markiem, ( tak mówią o nim znajomi ) i drugim Markiem, Marcinowskim, spekulantem ichimoku, poziom, do którego powinien dojść Wig 20 w pierwszym szurnięciu w dół. To przepiękna liczba - dziesięć lat Wenus. 2247. Bo rok Wenus to 224,7 dnia.  
I jeszcze raz o warsztatach, żeby nie było niedomówień. To będzie możliwość poznania człowieka od Astronomii Finansowej. Pokażę tam jedynie wierzchołek góry lodowej. Bo szkolenie u mnie z dat zwrotu na rynku akcji kosztuje 4,5 tysiąca. Potem cena wzrasta do 6 tysięcy. 

Cenę na Forex podam dopiero w Grodzisku.

Teraz dwa słowa o Gematrii, która jest częścią Kabały, a sama Kabała to lekcja życia. Nie ma na celu uczynienia człowieka dobrym, ma tylko nadzieję, że kiedyś zdoła stać się lepszy. Kabała pomaga rozszyfrować tajemne kody Bibli, pokazuje, dlaczego 13 jest formą wyrażania miłości. Jest to nauka o tajnikach mistyki żydowskiej. Jest w niej rozdział : - Wszystko jest Liczbą. Każda rzecz jako słowo, daje się zamienić na liczbę, która z kolei zamieniona na słowo, odkrywa tajemne znaczenie danej rzeczy. Z gigantycznych ilości informacji, które docierają do Ziemi codziennie, odbieramy naszymi ograniczonymi zmysłami jedynie ułamek procenta. Uogólniając, filozofowie doszli dawno temu do wniosku, że jesteśmy: „ślepi i głusi”, właściwie śpimy, a świat wygląda zupełnie inaczej niż nam się wydaje. Pasjonująca historia o liczbach zaprzyjażnionych 220 i 284, które odkryli pitagorejczycy . ( suma dzielników pierwszej z nich 1,2,4,10,22,44,55,110 wynosi 284 , a suma dzielników drugiej 1,2,4,71,142 daje 220 ) Te liczby uważane są za symbol przyjażni. Długo nie znano innych liczb zaprzyjażnionych. Gość o nazwisku Kartezjusz dorzucił parę - 9 363 584 oraz 9 437 056 . Oraz popieprzył nieźle ludziom w głowach swym ; „Myślę, więc jestem” – tym hasłem zakodował dualizm, czyli ślepotę. Potem przyszedł „ zakręcony” Leonard Euler , który opisał aż SZEŚĆDZIESIĄT DWIE pary liczb zaprzyjażnionych. Liczb olbrzymich . No i dla mnie bomba : wszyscy oni pominęli jedną parę, którą na luziczku, przy okazji, odkrył w 1866 roku, szesnastoletni wówczas NICCOLO PAGANINI. 1184 i 1210. A jego muzyka ? Mnie faktycznie przechodzą po plecach ciarki , gdy jej słucham. A gdy jeszcze jego muzyka popłynie nastrojowym wieczorem, nad wodą, i zagra śliczna skrzypaczka z rozdartym sercem? Wtedy czuje się w tej muzyce energię prawdziwie diabelską. Paganini miał niedorozwój palców i inne wady fizyczne właściwie nie powinien grać wogóle, a był wirtuozem . Mali ludzie, jemu współcześni, orzekli, że zawarł pakt z diabłem, dlatego tak gra . To podchwycił kościół i nie zgadzał się na pogrzeb, gdy Paganini umarł . Bo wielki człowiek jest wolnomyślicielem, i widzi wyraźnie obłudę i manipulację czarnych. Wróćmy do 220 i 284. Biblia ( Rdz.32,15 ) Patriarcha Jakub, ścigany przez Ezawa, próbuje się z nim pogodzić wysyłając stado 220 owiec.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz