środa, 13 czerwca 2012

HOMOSEKSUALIZM WŚRÓD KLERU.

Zamiatać niewygodne tematy pod dywan? I co? Wtedy ich nie ma? Jest fala w wojsku! Jest homoseksualizm w wojsku , w więzieniach! Bo te instytucje są nienormalne, chore. A kościół to święta krowa? On też jest chory......--------------------------------------------------------------------------------

Na dużej konferencji księży katolickich, jaka odbyła się w Ameryce, pokazano taśmę video o księżach z AIDS, którzy otwarcie wypowiadali się o homoseksualizmie wśród kleru. Eksperci szacują, że 40% księży katolickich to homoseksualiści. Na filmie jeden z księży wyznaje, że jest gejem od 17 roku życia. Od czasu kiedy został księdzem bezskutecznie próbował wyrzec się swojej żądzy. "Mogłem się modlić przez cały dzień, ale i tak przystojny mężczyzna wpadał mi w oko".

Film przyznaje, że coraz większa liczba księży zapada na AIDS; radzi im też, w jaki sposób można im pomóc na drodze psychologii i medycyny. Pewien były jezuita, który jest obecnie psychoterapeutą w Nowym Jorku powiada, że wśród jego pacjentów jest z tuzin chorych na AIDS. A arcybiskup Nowego Jorku zaprzecza jakoby choć jeden ksiądz miał AIDS.

Parę dni temu słyszałem, że na górze Athos jest klasztor, w którym żyje 1000 mnichów, w dwóch grupach, przedzielonych ścianą, ponieważ jedna połowa chce, aby homoseksualizm został zaakceptowany przez kościół, a druga połowa jest temu przeciwna. Nie to, że nie są homoseksualistami, ale po prostu nie chcą, aby wszyscy się o tym dowiedzieli. Trzymać to w tajemnicy.

Chrześcijaństwo i inne religie wspomagają wszelkie istniejące w świecie perwersje seksualne, a sądzą, że przynoszą duży pożytek, że są błogosławieństwem dla świata. Religie są plagą, są przekleństwem i jeśli nie znikną, ludzie nie będą żyć w pokoju.

Niedawno trzeci człowiek w kościele angielskim ogłosił, że "ślubowanie celibatu nie wyklucza homoseksualizmu". Możesz żyć w celibacie, a zarazem być homoseksualistą. Celibat zabezpiecza cię przed hetero-seksualizmem. To nowa definicja! Musieli znaleźć nową definicję, ponieważ prawie 50% chrześcijańskim mnichów to geje. Pozostali onanizują się, jednak żaden - chyba że z urodzenia jest impotentem - nie może z natury żyć w celibacie.

Ludzie ci nauczają nienaturalnych rzeczy. A kiedy ludzie nie są w stanie sprostać nienanturalności, zaczyna ich pociągać własne natura, staje się to grzechem. Muszą zostać potępieni i dostać się w ogień piekielny. Według chrześcijaństwa bycie naturalnym to grzech Tak samo według innych religii. Bycie nienaturalnym i nienormalnym - bycie zdeprawowanym - uważa się za świętość.

Słyszałem, że pewna chrześcijańska zakonnica kąpała się w ubraniu, w zamkniętej łazience. Kiedy dowiedziały się o tym inne zakonnice, powiedziały:
- “Zwariował? Drzwi są zamknięte, a w klasztorze jest tylko parę zakonnic. Nie ma tu żadnego mężczyzny. Dlaczego kąpiesz się w ubraniu?” - Zakonnica odpowiedziała:
- “Bóg jest wszechobecny. Jest również w łazience i dlatego się boję.”---- Takie uzależnienie prowadzi do patologii.


Wszystkie te idee - grzech pierworodny, wiara, nadzieja, miłosierdzie - nie uczyniły świata lepszym. Uniemożliwiły światu rozwój świadomości, powiększanie doświadczenia rzeczywistej egzystencji i przekroczenie całego ubóstwa, narodzin i śmierci, by stać się częścią wiecznego życia, poprzez zjednoczenie się z nim.

Poszukujemy tego samego drzewa, które opuścili Adam i Ewa.
W chrześcijaństwie nie ma medytacji, ponieważ medytacja bierze cię do wewnątrz. Chrześcijaństwo ma modlitwę; modlitwa zabiera cię na zewnątrz. Modlitwa kieruje ku wymyślonemu Bogu. Medytacja tkwi głęboko w twojej własnej świadomości, nie jest fikcją.

Ty jesteś rzeczywistością.
Bóg jest tylko wymysłem.

Być może w całej historii chrześcijaństwa tylko jeden papież był uczciwy: Leon I w XVI wieku. Zanotowano, że powiedział: - "Ten mit o Chrystusie dobrze się nam przysł". To nie ja wypowiedziałem te słowa. To wypowiedź nieomylnego papieża. - "Ten mit o Chrystusie dobrze się nam przysł". ..........Z pewnością, przyniósł on duże profity.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz