piątek, 27 kwietnia 2018

Wakacyjna data zwrotu dla Wig 20


Poprzednia data zwrotu nazwana Zaporą Gwiezdną sygnalizowana na okolice połowy marca, wypadła ostatecznie (?) 28 marca.

Prawdopodobnie 23 stycznia był szczyt fali trzeciej, a 28 marca dołek fali 4.
19 kwietnia był szczyt albo pierwszej fali, albo tylko pierwszej podfali z fali pierwszej. Oczywiście proszę traktować to co piszę, oraz rysunek jako hipotezę. 

Oglądam także notowania indeksów polskich spółek trzecioligowych, boleję nad ich nieustannym spadkiem i wyobrażam sobie co czują inwestorzy którzy zapakowali się w akcje spółki tracącej na jednej sesji 35% tak jak wczoraj się zdarzyło. Ale w końcu są to tylko pieniądze. 
Gorzej, gdy ktoś nie chce się uczyć i przegrywa swoje życie. 
Odsyłam do pierwszego posta z jesieni 2017 - "Do przemyślenia inwestorom giełdowym".Więc rozważania autora o falach są hipotezą, natomiast konkretem jest następna data astronomii finansowej zawarta w dniach od 4 do 9 lipca 2018.
Przypadkiem taka sama data pokazuje się przy zastosowaniu harmoniczności.
Astronomia finansowa wskazuje, że jest to silna data. Czy może to być data kończąca zwyżkę ewentualnej fali 5? Nie wydaje mi się. 
Jest taka prawdopodobna data, ale nie w tym roku.
     Przed lipcem pokazuje się jeszcze data okolic 26 maja.

I to byłoby wszystko na tę chwilę przedwyjazdową, bo ciało mam jeszcze w Warszawie, ale duch jest nieobecny, on ma już Święto Lasu.....


Jeśli chodzi o ewentualne szkolenie giełdowe (daytrading), sprawę uzgodnię po wakacjach ze specjalistą od techniki Ichimoku.

2 komentarze:

  1. Są takie szkolenia? Chętnie bym się na takie przeszedł. Jak znasz jakieś daty, terminy, no i przede wszystkim miejsca to podrzuć namiar :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Spadek dosyć konkretny, wygląda to bardzo niepokojąco. Myślę, że w tym przypadku fala zadziała i znowu nastąpi wzrost, ale to są tylko moje dywagacje. Jak się to wszystko zachowa to już życie pokaże :)

    OdpowiedzUsuń