sobota, 21 listopada 2020

Tabletka dla kota

 Koty należy odrobaczać co 6 miesięcy :)

 JAK PODAĆ KOTU TABLETKĘ
1. Weź kota na ręce, przekaż mu fluidy miłości, otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę.

Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyszczka i naciśnij, lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy mordkę, wpuść  tabletkę - pozwól mu zamknąć pysk i przełknąć

2. Podnieś tabletkę z podłogi, a kota wyciągnij spod tapczanu.  Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz.

3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmemłaną tabletkę.


4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania. Otocz kota lewym ramieniem,  jednocześnie stosując zasady przymusu bezpośredniego - trzymaj lewą ręką wierzgające tylne łapy. Rozewrzyj pyszczek kota i palcem  wskazującym  prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko, jak się da. Przytrzymaj kotu  zamknięty pysk  i policz do dziesięciu.


5. Wyciągnij tabletkę z akwarium, a kota z garderoby. Zawołaj do pomocy  żonę.

6. Przyduś kota do podłogi, klinując go kolanami, jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylne łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie, warczące odgłosy, wydawane przez kota. Niech żona przytrzyma jego głowę, jednocześnie wpychając  mu  drewnianą linijkę między zęby. Następnie wsuń tabletkę między rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle, co skłoni go do przełknięcia.

7. Rozpakuj następną tabletkę. Ściągnij kota z karniszy. Zanotuj sobie, żeby kupić nowe  firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je sobie posklejać  później.


8. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, aby spod  jej pachy wystawała tylko jego głowa. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do  napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu ryło i wcisnąwszy mu rurkę między rozwarte zęby, mocno wydmuchnij tabletkę do środka.

9. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, w każdym razie zostałeś odrobaczony. Wypij jedną butelkę piwa, żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie ramię,  a  następnie przy pomocy wody z mydłem sprawnie usuń plamy krwi z dywanu.

10. Poszukaj kota po śladach krwi żony. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj  następną butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała  mu tylko  głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i za pomocą gumki recepturki   wstrzel  tabletką między rozwarte zęby.

11. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek. Profilaktycznie wypij piwo. Wydobądź  butelkę wódki, zdezynfekuj nią swoje rany na dłoni i twarzy, potem pociągnij łyka. Sprawdź,  kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Ciesz się, że nie straciłeś oka i wypij kolejny łyk, aby ukoić ból. Podartą  koszulę możesz  już wyrzucić.

12. Zadzwoń po straż pożarną, żeby ściągnęli kota ze słupa.


 

Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot, usiłując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij z opakowania kolejną tabletkę.

13. Skrępuj drania za pomocą sznurka od bielizny, związując razem przednie i  tylne łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube, skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij kotu tabletkę, popychając dużym kawałkiem polędwicy. Przytrzymaj głowę kota  pionowo i wlej mu pół szklanki wody wprost do gardła, żeby przepchnęła tabletkę.

14. Wypij pozostałą wódkę i zrób chwilę przerwy. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po powrocie do domu daj już sobie spokój z kotem i odpręż się, układając pod ścianą części połamanego stołu.

 

 JAK PODAĆ TABLETKĘ PSU

 1. Zawiń tabletkę w plasterek szynki i zawołaj psa. Jeden łyk i po sprawie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza