poniedziałek, 15 października 2012

Projekt Spinacz


W 1920 r. w Anglii powstał Instytut Tavistock. Miał służyć do wypracowania metod kontroli umysłu człowieka. Chciano to osiągnąć za pomocą farmaceutyków, hipnozy i szczepień. Z biegiem lat dodano do tego: chipy, media, HAARP.

  W 1932 r. dyrektorem Tavistock zostaje Karl Lewin. Eksperymentował na torturowaniu ludzi. Ustalał punkt krytyczny, w którym jednostka załamuje się. Eksperymenty nadzorował wywiad angielski MI 6. To MI 6 wdrażał techniki odkryte przez Lewina. ( doktryna szoku)
W dzisiejszej dobie, rozwinięta nanotechnika umożliwia wprowadzanie mikroskopijnych chipów w zastrzykach. A HAARP z Alaski jest przygotowany do nadawania Elfów wpływających na mózg.
Siegmund Freud jest uczniem Tavistocku, a potem jego dyrektorem. Freud uważał, że kultura i religia zniekształcają obraz naszej seksualności. A zdrowy człowiek powinien mieć zdrową seksualność. Uczniowie Freuda, to Carl Jung – twórca psychologii głębi i Wilhelm Reich.
Stworzyć nowy typ niewolnika.

Wilhelm Reich, w latach dwudziestych ogłosił, że przyczyna większości neuroz wynika z judeochrześcijańskiego stłumienia seksu. Z tego bierze się rasizm, gwałty, przemoc i wojny. Represjonowany, wyrzucony w końcu z nazistowskich Niemiec, udaje się do Szwecji, a potem ląduje w Ameryce.  Tu go przywitano serdecznie, został zatrudniony w programie wojskowym (Tavistock).
           W 1947 roku Reich, zaczyna pracę w Main (dla powstałej właśnie CIA w Langley).
Tam odnalazł podstawę do sterowania człowiekiem, poprzez sferę seksu. Opracował praktyczne metody instalowania poleceń w mózgu……..To miało służyć terapii w placówkach dla psychicznie chorych. Gdy Reich zorientował się, że w tej nowej ojczyźnie, chcą tylko jego wiedzy, aby ją wykorzystać przeciwko ludziom, było już jednak za późno. Odebrano mu wszystkie zapiski. Były bardzo cenne, więc po skopiowaniu – spalono wszystkie rękopisy, razem z wydanymi już książkami. Działo się to w 1957 roku przy ulicy Vasinvoort Street.              
                          Nie tylko chrześcijanie i Niemcy palili książki. Także Amerykanie to robili. Konkretnie urzędnicy wydziału do spraw Żywności i Leków, pod nadzorem służb specjalnych. Tak zniknął w piecu owoc 30 lat badań naukowych Reicha. A sam Reich? Książki i rękopisy niebezpieczne, to i niebezpieczny sam człowiek, który to napisał. Tym bardziej, że Reich już wiedział w jakim kierunku idą amerykańskie badania: chodzi o sterowanie mózgiem człowieka. A więc Reich wiedział za dużo, i w ten sposób wydał na siebie wyrok. Wsadzono go do więzienia, gdzie bardzo szybko ( w tym samym 1957 roku ) umarł. Można się tylko domyślać jaką śmiercią.

      W roku 1947 roku, USA wprowadzają w życie program (kontroli umysłów we współpracy z nazistami) pod nazwą SPINACZ.

Przyjmują do współpracy nazistów. Lekarzy – przestępców z obozów koncentracyjnych, gdzie przeprowadzano nieludzkie eksperymenty. Prawdopodobnie kierowniczą rolę w ich pracy pełni osławiony dr. MENGELE. W Norymberdze niemieckich lekarzy sądzi dr.Cameron……a potem, już w Ameryce, razem z nimi kontynuuje ich „prace”.

   Ta dobrana grupa działa w programie wojska: Bluebird. ( Bluebird z filmu K-Pax? )
Początkowo Bluebird był udoskonaloną narkohipnozą. Po pewnym czasie został przemianowany na Artichocke – tworzenie uśpionych agentów. (porywano dzieci, aby stworzyć z nich zabójców, działających na zakodowany sygnał).
Na obrazku....wisielec z kart tarota. Witamy czasy Inkwizycji! W średniowieczu tę pozycję nazywano huśtawką czarownic. "Bracia w Jezusie", poszli dalej ze swoją inwencją niż było w zapisie papieża.....Natomiast w naszych czasach dołożono do tej pozycji porażanie sutek prądem.

              1252 r. Tortury zostają prawnie dozwolone przez Kościół (zostały ustanowione przez
papieża Innocentego IV)
- Tortury obejmowały : łamanie na kole, wieszanie za ręce z ciężarami u nóg, ściskanie czułych części ciała, sadzanie na gorących węglach lub żelazie, wyłamywanie stawów, gotowanie żywcem itp. Była to "ludzka" - jak zapewnia kościół - metoda badań.
-Na narzędziach tortur umieszczano motto: "Chwała niech będzie panu"... 

               Nad czym jeszcze "pracowano"?
  Jedyne, co może tłumaczyć Amerykę, to podobne "prace" prowadzone w Rosji i Chinach. No, nie wiadomo, kto gorszy.
   Co możemy zrobić? Nic. Możemy tylko mieć wiedzę na ten temat.
  

1 komentarz:

 1. Tak to przerażające ,jak Amerykanie niczym się nie różnią od Atlantydów , Hitlerowców, Komunistów, czarnych i innych
  ATlantydzi zniszczyli sie sami potężną bronią magnetyczną , zatopili sami swój kontynent.
  Ale wracając do Amerykanów i ich kontroli umysłu
  Generalnie kogo oni mogą kontrolować?
  Tych którzy są swoim umysłem , np mnie i kilku innych, mam nadzieję ,że szanowanego autora tego bloga też, mogą serdecznie z uczuciem , ale przez bibułkę-pocałować w DupĘĘĘ
  CMOK!

  KIN 115 NSO

  OdpowiedzUsuń